DRZWI OTWARTE W ZSZ
środa, 14 maja 2014 19:06

 

 drzwi4

8 maja drzwi naszej szkoły zostały otwarte dla wszystkich gimnazjalistów, którzy chcieli zapoznać się z jej ofertą edukacyjną. Dodatkową atrakcją była możliwość zwiedzania Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Wąbrzeźnie. Na gości czekały liczne atrakcje przygotowane przez nauczycieli oraz uczniów. Goście mogli zwiedzić szkołę i zapoznać się z kierunkami kształcenia na rok szkolny 2014/15. Prezentacje przygotowane przez nauczycieli i młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych w Wąbrzeźnie podkreślały różnorodność oferty edukacyjnej. Towarzyszyły im nośne hasła: „Mechanik dziś i jutro”, „Mechatronika…i już”, „Hotelarstwo – strzał w dziesiątkę”, „Z logistyką prosto do celu”, „Dzień w biurze podroży”, „Rozwiązujemy języki”, „Matematyka wokół nas”, „Odkrywamy naszą szkołę jak Kolumb Amerykę”, „Oko w oko z wężem”, „Szkoła zawodowa drogą do sukcesu”.

             Dla wielbicieli sportu w sali gimnastycznej rozegrane zostały dwa turnieje: szkolny turniej piłki siatkowej oraz tenisa stołowego. Interesujące były też występy zespołu tanecznego oraz pokaz tańca zumby.

Dla gości przygotowany został też poczęstunek. Łasuchy mogły skosztować różnego rodzaju ciasta, natomiast smakosze dań bardziej "konkretnych" mieli okazję spróbowania np. kiełbasek z grilla czy serwowanych przez restaurację "Oaza Bis" – sałatki z kurczakiem. W czasie tegorocznych DRZWI OTWARTYCH naszą szkołę odwiedziły 234 osoby z okolicznych gimnazjów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy pomogli nam w zorganizowaniu szkolnej imprezy.

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 02 czerwca 2014 19:22
 

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Reklama

PROJEKTY

Reklama

Drugie Życie

Reklama

MEDIA

Reklama

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: guests, bots online
Twoje IP: 44.200.140.218
 , 
Dziś: Lip 21, 2024