Kolejny projekt w naszej szkole - Erasmus Plus

Erasmus

Już niedługo zaczynamy działania związane z realizacją dwuletniego programu Erasmus Plus Partnerstwa Strategiczne - Współpraca Szkół (Akcja K2). Szkoła nasza otrzymała grant w wysokości 26 000 euro. Naszymi partnerami są szkoły z Francji, Włoch, Grecji i Rumunii. Zajęcia rozpoczną się już we wrześniu. Trwa nabór uczestników.

To kolejny sukces naszej szkoły po zakończonym już projekcie Comenius Partnerskie Projekty Szkół i trwającym Erasmus Plus- Akcja K 1 w sektorze: Kształcenie i Szkolenia Zawodowe.                                                                                                                                                                       

Koordynator projektu

Aleksandra Ługiewicz

 

GALERIA ZDJĘĆ

Banner

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Banner

PROJEKTY

Banner

Drugie Życie

Banner

MEDIA

Banner

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: 19 guests online
Twoje IP: 18.206.194.83
 , 
Dziś: Sep 20, 2019