ABSOLWENCI 2015/2016

IMG 3219

 

Klasa IV TE/TMH

Wychowawca – mgr Aleksandra Ługiewicz

Technikum ekonomiczne

Balcerowicz Paulina

Bezkostyj Oliwia

Ćwik Jagoda

Dembowska Dominika

Kączalska Daria

Krawczyk Marcin

Lemieszek Ewelina

Machynia Dorota

Nowak Adrian

Podwojska Patrycja

Puszakowska Jagoda

Sądowska Weronika

Trąba Damian

Węglerska Marta

Więcławska Żaneta

Wilczyńska Izabela

Technikum mechatroniczne

Dachowski Łukasz

Jabłoński Paweł

Jakielaszek Zbigniew

Klajszmidt Tomasz

Korpowski Adrian

Kościński Michał

Paczkowski Łukasz

Sałek Bartłomiej

Wiciński Jarosław

Witkowski Patryk


IMG 3245

 

Klasa IV TL

Wychowawca mgr Ewa Turek 

Technikum logistyczne

Angowski Marek

Borzykowski Sebastian

Drozdalski Mateusz

Dziura Michalina

Głowacki Mateusz

Gołembiewska Ilona

Kamiński Adrian

Kaźmierczak Izabela

Kokoszyński Patryk

Kolasa Patrycja

Krzysztofik Paulina

Kujawski Damian

Kuświk Karol

Ładniak Marta

Olszewski Szymon

Seroka Damian

Słysz Samanta

Socha Karolina

Szychułda Joanna

Trestka Joanna

Wicińska Agnieszka

Wierzbowski Filip

Włódyka Jagoda

Zieniewicz Patrycja


IMG 3274

Klasa IV TOT/TM

Wychowawca – mgr Wojciech Trzciński

Technikum Obsługi Turystycznej

Fabrykiewicz Paweł

Faltynowska Judyta

Grzegorzewki Sławomir

Guzicki Mateusz

Kalinowska Ewa

Kędzior Klaudia

Kuśnierkiewicz Kamila

Markiewicz Kinga

Ochocka Martyna

Rochnowski Robert

Rogowska Ewelina

Stankiewicz Aleksandra

Technikum Mechaniczne

Kalinowski Dawid

Kostyra Ryszard

Lisiński Kamil

Noskiewicz Eryk

Skurzyński Przemysław

Skica Tomasz


Klasa III a – sprzedawca

Wychowawca – mgr Lucyna Szczygłowska-Rarus

Biernacka Patrycja

Groszewska Lidia

Gruszecka Monika

Kępińska Marta

Kozubowska Angelika

Kucińska Patrycja

Narzyńska Natalia

Ożóg Renata

Pawłowska Dagmara

Popielec Karolina

Skrok Natalia

Stankiewicz Magdalena

Szymańska Klaudia

Topolewska Aniela

Urbańska Angelika

Waśko Ewelina

Wyżykowska Jagoda

Zażdżyk Patrycja

 

Klasa III b – mechanik monter/wz

Wychowawca – mgr inż. Artur Zubko

Balawejder Szymon

Balmas Tomasz

Barański Piotr

Barszczewski Przemysław

Becker Kinga

Dąbrowska Monika

Dąbrowski Dawid

Dyląg Dawid

Gołębiewski Patryk

Górecka Kinga

Hop Robert

Kalabis Szymon

Kuligowski Bartosz

Kwiatkowski Kamil

Margalska Monika

Osińska Aleksandra

Pawlicki Mateusz

Piskorska Aneta

Pomastowski Dominik

Rumiński Mateusz

Szymecka Dominika

Van Der Wal Lucjan

Warszewska Barbara

Wiśniewski Krzysztof

 

Klasa III c - wielozawodowa

Wychowawca – mgr Arkadiusz Żabiński

Błażejewski Michał

Błędowski Jakub

Bollin Damian

Borowiak Przemysław

Czarnecki Maciej

Gołębiewski Sylwester

Kaliszewski Dawid

Kaproń Michał

Kaźmierczak Patryk

Kościecha Piotr

Kowalkowski Mariusz

Kozubowski Mateusz

Marszałkowski Łukasz

Przybylak Dorian

Smoczyński Krystian

Steinert Paweł

Szymecki Szymon

Topolski Miłosz

Wąż Rafał

Wiśniewski Bartłomiej

 

Klasa III d – wielozawodowa

Wychowawca – mgr Stanisława Kowalska

Bartel Fabian

Dzięsław Tomasz

Dziura Damian

Kamiński Jakub

Kozakiewicz Przemysław

Marchlewicz Sebastian

Marszałkowski Mateusz

Nelkowski Arkadiusz

Orłowicz Bartosz

Piecyk Marcin

Puszakowski Mateusz

Smoleń Daniel

Stanisławski Jakub

Ścisiński Marcin

Węglerski Michał

Wiwatowski Sebastian

Zarembski Krystian

 

Klasa III e – wielozawodowa

Wychowawca – mgr Lucyna Szwulińska/mgr Hanna Kowalska

Borowski Adrian

Dziemianowska Żaneta

Jaśkiewicz Paulina

Kazaniecka Emilia

Kondraciewicz Izabela

Marciniak Aleksandra

Mejka Wojciech

Przekota Mateusz

Rużycki Patryk

Senkowski Mariusz

Szczepaniak Patryk

Wierzchowska Klaudia

Wzorek Anna

Wzorek Katarzyna




 

 

 

 


     

    GALERIA ZDJĘĆ

    Reklama

    Projekt Wyróżnienie

    LIBRUS

    Reklama

    PROJEKTY

    Reklama

    Drugie Życie

    Reklama

    MEDIA

    Reklama

    LICZNIK ODWIEDZIN

    mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
    We have: guests online
    Twoje IP: 75.101.220.230
     , 
    Dziś: Wrz 26, 2020