MUZYCZNA PODRÓŻ PO POLSCE

image5

 

     W piątek w naszej szkole odbył się koncert pod hasłem Z biegiem Wisły. Uczniowie i nauczyciele zgromadzeni w sali gimnastycznej mogli wysłuchać różnorodnych pieśni (np. góralskich czy śląskich) i piosenek (np. zespołu 2 plus 1). Repertuar muzyczny był więc bogaty, a prezentowane utwory pozwoliły słuchaczom odbyć muzyczną podróż po Polsce.

W piątek w naszej szkole odbył się koncert pod hasłem Z biegiem Wisły. Uczniowie i nauczyciele zgromadzeni w sali gimnastycznej mogli wysłuchać różnorodnych pieśni (np. góralskich czy śląskich) i piosenek (np. zespołu 2 plus 1). Repertuar muzyczny był więc bogaty, a prezentowane utwory pozwoliły słuchaczom odbyć muzyczną podróż po Polsce.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Reklama

PROJEKTY

Reklama

Drugie Życie

Reklama

MEDIA

Reklama

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: guests, bots online
Twoje IP: 54.144.75.212
 , 
Dziś: Cze 24, 2019