PUCHAR PREZESA TKKF

IMG-20181116-WA0001

     W dniu 15 listopada 2018 roku w naszej szkole odbył się turniej piłkarski dziewcząt i chłopców  o Puchar Prezesa TKKF z okazji 100 rocznicy "Odzyskania Niepodległości". Puchary powędrowały do naszej szkoły. Dziewczęta pokonały ZSO Wąbrzeźno 3: 0 a chłopcy 14:2 ZSO Wąbrzeźno i ZS Wronie 7:0 zajmując dwa pierwsze miejsca. Turniej odbył się towarzysko w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Tydzień wcześniej odbył się powiatowy turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców. Dziewczęta zajęły drugie  a chłopcy pierwsze miejsce.


 

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Reklama

PROJEKTY

Reklama

Drugie Życie

Reklama

MEDIA

Reklama

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: guests, bots online
Twoje IP: 3.92.28.84
 , 
Dziś: Lip 18, 2019