NAUCZYCIELE SIĘ SZKOLĄ

IMG 20181201 125812

    Dwóch nauczycieli Naszej Szkoły, pan Artur Zubko i pan Marcin Lewicki, odbyli zaawansowane szkolenia powiązane bezpośrednio z kształceniem w kierunkach zawodowych w Zespole Szkół Zawodowych w Wąbrzeźnie oraz projektem Szkoła Zawodowców realizowanym przez KPCEN Włocławek do którego przystąpiła nasza jednostka.

 

            Pan Artur Zubko odbył 80-cio godzinne szkolenie "Operator/Programista CNC" we Wrocławskiej firmie szkoleniowej "Numerica". Szkolenie miało przebieg teoretyczny i praktyczny. Część praktyczna odbywała się na rzeczywistych maszynach produkcyjnych. Trwało w dniach 25.11 do 02.12.2018 roku.

 

            Szkolenie zakończono egzaminem w celu uzyskania certyfikatu TUV, Siemens i wewnętrznego firmy szkoleniowej.

 

          Pan Marcin Lewicki odbył szkolenie "Programowanie sterowników logicznych Siemens Simatic S7 - 1200 w TIAPORTAL - Kurs podstawowy." Szkolenie odbyło się w Centrum Szkoleń inżynierskich w Gliwicach na wydziale "Laboratorium Sterowników logicznych. Szkolenie odbyło się w dniach 26.11 do 30.11 2018 roku. 

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Reklama

PROJEKTY

Reklama

Drugie Życie

Reklama

MEDIA

Reklama

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: guests, bots online
Twoje IP: 3.92.28.84
 , 
Dziś: Lip 18, 2019