NAUCZYCIEL NA MEDAL

 

Nauczyciel na medal 3

     Miło Nam poinformować, iż w dniu 9 stycznia 2018 roku Pan Artur Zubko, nauczyciel przedmiotów mechanicznych w naszej szkole odebrał z rąk wicemarszałka województwa statuetkę Nauczyciela Na Medal 2018 w powiecie wąbrzeskim, tym bardziej raduje nasz fakt, iż drugie miejsce we wspomnianym plebiscycie, organizowanym przez PolskaPress, zajęła Pani Karolina Heberlejn, ucząca w naszej szkole przedmiotów logistycznych. Przypominamy również, iż w zeszłym roku plebiscyt ten w naszym powiecie wygrała Pani Sandra Różyńska, nauczycielka religii w naszej szkole.

Gratulujemy naszym nauczycielom sukcesów.

https://pomorska.pl/laureaci-plebiscytu-nauczyciel-na-medal-uhonorowani-podczas-gali-w-urzedzie-marszalkowskim/ga/13795337/zd/33148611#plebiscyty


 

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Reklama

PROJEKTY

Reklama

Drugie Życie

Reklama

MEDIA

Reklama

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: guests, bots online
Twoje IP: 54.211.135.32
 , 
Dziś: Lip 17, 2019