WYNIKI MISTRZOSTW HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH W WĄBRZEŹNIE

IMG-20190314-WA0003

MISTRZEM SZKOŁY HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ ZOSTAŁA KLASA II A TECHNIKUM LOGISTYCZNEGO.

 

 

GRATULUJEMY!!!!!!

 

PIOTR SŁUPKOWSKI

 

Grupa I                                           Pkt.       bramki

 

1. IV TL                                          7             10:3

 

2. I TL                                             7             8:2

 

3. II TE/TM                                     3             5:14

 

4. IV T M                                         0             4:7

 

II TE./TM. - IV T. L.     1:6

 

IV T. M. - I T .L.           0:1

 

II TE./TM. - IV T. M.   2:1

 

IV T. L. - I T .L.             0:0

 

II TE/TM - I T L           2:7

 

IV T L - IV T M             4:2

 

Grupa I I                                         Pkt.       bramki

 

1. III T. L.                                           9             11:0

 

2. I B BR                                             4             5:4

 

3. III TMH                                         4             3:1

 

4. I T E/ TMH                                    0             0:14

 

I T E/TMH - III T L       0:6

 

III TMH - I B BR           0:0

 

I TE/TMH - III TMH     0:3

 

III T L - I B BR               4:0

 

I TE/TMH - I B BR       0:5

 

III T L - III T MH           1:0

 

 

 

Grupa III                                         Pkt.       bramki

 

1. II TL A                                           9             7:0

 

2. III B WZ                                         6             6:4

 

3. I TL/THO                                     3             3:5

 

4. II A BR                                           0             2:9

 

III B WZ - I TL/THO       3:0

 

II A BR - II TL A              0:3

 

III B WZ- II A BR            3:2

 

I TL/THO - II TL A          0:2

 

III B WZ -II TL A             0:2

 

I TL/THO - II A BR         3:1

 

Grupa IV                                         Pkt.       bramki

 

1. IV TMH                                         7             8:2

 

2. III C WZ                                         6           6:3

 

3. II TL B                                             4           5:4

 

4. I A BR                                             0           3:13

 

III C WZ - I A BR           4:1

 

IV TMH - II TL B           0:0

 

III C WZ - IV TMH         0:2

 

I A BR - II TL B               1: 4

 

III C WZ - II TL B           2:0

 

I A BR - IV TMH           1:5

 

PÓŁFINAŁY:

 

IV TL - II TL A 1:3

 

III TL -IV TMH 3:3 KARNE: 3:2

 

 

 

MECZ O TRZECIE MIEJSCE:

 

IV TL - IV TMH 3:1

 

FINAŁ:

 

II TL A - III TL 1:0

 


 

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Reklama

PROJEKTY

Reklama

Drugie Życie

Reklama

MEDIA

Reklama

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: guests, bots online
Twoje IP: 54.226.73.255
 , 
Dziś: Kwi 23, 2019