MIĘDZYNARODOWE TARGI KOOPERACYJNE PRZEMYSŁU NARZĘDZIOWO PRZETWÓRCZEGO "INNOFORM 2019"

UniaProjekt

IMG 20190314 114611

     Dnia 14.03.2019 roku uczniowie klasy II i IV Technikum mechanicznego i IV mechatronicznego, wraz z opiekunami, panem dyrektorem Stanisławem Bytnarem, panią Sandrą Różyńską i panem Arturem Zubko, wzięli udział w Międzynarodowych targach "Innoform". Targi odbyły się w Bydgoszczy i pozwoliły naszym uczniom zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami przetwórstwa tworzyw sztucznych, obróbki skrawaniem, spawalnictwa oraz rozwiązań branży stricte mechanicznej. Uczniowie Naszej Szkoły aktywnie uczestniczyli w prelekcjach i pokazach zorganizowanych przez wystawców ( wiodące firmy z Polski i zagranicy). Wyjazd został sfinansowany w ramach projektu unijnego "Dziś nauka jutro praca II". W ramach projektu zostaną zorganizowane jeszcze dwa wyjazdy dla branży mechanicznej. Wyjazd do Stoczni remontowo - produkcyjnej w Gdyni i na Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy.

            Zapraszamy do fotoleracji w dalszej części artykułu.

 

Przygotował: Administrator strony :)


 

GALERIA ZDJĘĆ

Banner

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Banner

PROJEKTY

Banner

Drugie Życie

Banner

MEDIA

Banner

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: 8 guests online
Twoje IP: 3.233.217.91
 , 
Dziś: Feb 29, 2020