ERASMUS CLUB W NASZEJ SZKOLE

Erasmus

    Od 9 września 2019 roku działa w naszej szkole klub- Erasmus Club. Klub zrzesza 35 uczniów, ale wciąż zgłaszają się nowi, by działać i porzeszać swoją wiedzę na temat Unii Europejskiej, krajów partnerskich naszej szkoły, przygotowywać zadania wynikające z harmonogramów projektówi dzielić się swoją wiedzą zdobytą na zajęciach pozalekcyjnych.

Obecnie uczniowie przygotowują prezentację na temat wybranych okresów naszej historii w perspektywie powiązań z naszymi partnerskimi krajami (Litwa, Turcja, Rumunia, Bułgaria). Zaprezentują ją podczas międzynarodowego spotkania nauczycieli, które będzie miało miejsce w szkole w dniach 2-4 października 2019 roku. Inna grupa uczniów pracuje nad materiałem promującym naszą szkołę i nasze miasto, a jeszcze inni przygotowują wycieczkę dla naszych gości.

Powołanie klubu Erasmus wiąże się bezpośrednio z realizacją dwóch projektów unijnych w naszej szkole: 'Collective Action for Respect and Empathy' i is an Art'

 

GALERIA ZDJĘĆ

Banner

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Banner

PROJEKTY

Banner

Drugie Życie

Banner

MEDIA

Banner

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: 7 guests online
Twoje IP: 18.208.132.33
 , 
Dziś: Jun 02, 2020