DLA PRACODAWCÓW

PREZENTACJA

Reklama

FOLDER

Reklama

ZŁOTA KSIĘGA UCZNIÓW

Reklama

DO WAKACJI POZOSTAŁO

Courtesy of Go Mylo Countdown
ABSOLWENCI
Wpisany przez Administrator   
środa, 16 maja 2012 19:17

 Absolwenci`2014

 

kl. IV TE/THO - wych. mgr Hanna Kowalska

IV TE THO

 

IV TE

            Afelt Monika    

            Boroch Kinga  

            Cisło Marta     

            Głodzik Agata  

            Górska Anna   

            Kirstein Agata 

            Kuc Natalia     

            Kujawska Natalia         

            Kwiatkowska Małgorzata         

            Przybylak Bianka        

            Pytel Kinga     

            Socha Bartosz 

            Szotowicz Magdalena  

            Topczewska Justyna   

            Weicher Joanna          

            Wysakowska Lucyna   

            Zygarlicka Klaudia

            IV THO

            Dzierżawska Aleksandra         

            Kozłowska Natalia       

            Krzemińska Karina      

            Kwiatkowska Aleksandra         

            Lewandowska Julia     

            Wijata Bartłomiej         

 
 

kl. IV TL/TM - wych. mgr Szymon Krawczyk

IV TL TM

 IV TL

Barański Dawid

Boduch Damian

             Daukszewicz Piotr

             Dzikowska Agnieszka

             Janowski Jakub

             Kaczorowski Jakub

             Kaźmierczak Mateusz

             Kowalska Agnieszka

             Kowalski Michał

             Kucharski Piotr

             Moch Mateusz

             Świerczyńska Kamila

             Talaśka Karol

             Zając Mateusz

              IV TM

 Belzyt Mateusz

 Kurkiewicz Krzysztof

 Orłowicz Patryk

 Przyziółkowski Piotr

 

 kl. IV TMH – wych. mgr Anna Wilamowska

IV TMH

       Balmas Michał 

            Czerwiński Arkadiusz  

            Górzyński Michał        

            Jachimowicz Adam      

            Kaczor Piotr    

            Kędzior Kamil  

            Kondraciewicz Mateusz           

            Kulas Klaudiusz           

            Lewalski Artur 

            Morawski Piotr

            Prażuch Przemysław   

            Przytuła Łukasz           

            Rogowski Dariusz       

            Rygielski Karol

            Szwałek Kamil 

            Tasior Mateusz

            Tuchalski Arkadiusz    

            Utnicki Bartosz

            Wąż Tomasz   

            Wzorek Marcin

            Zubrzycki Krzysztof

 

 Absolwenci semestru VI TU/ZSZ - opiekun: mgr Aleksandra Goldyszewicz

              TH

       Cisło Iwona     

            Drapała Magdalena

            Górska Paulina

            Kowalska Agnieszka   

            Kowalska Monika        

            Raczyńska Monika

            TM      

            Angowski Marcin         

            Korczyński Michał       

            Krużyński Grzegorz     

            Mazurek Piotr  

            Wojciechowski Arkadiusz        

 

 Absolwenci`2013

 Kl. IV Technikum Logistyczne - mgr Ewa Rutkowska

 tl

1.Adamski Dawid

2.Baran Zofia

3.Brzeziński Janusz

4.Czubek Natalia

5.Fałkowska Patrycja

6.Fiałkowski Adam

7.Jasińska Milena

8.Jesionowska Magdalena

9.Joppek Gracjan

10. Kasprzak Mateusz

11.Kluska Natalia

12.Kłyza Daria

13.Kosecki Janusz

14.Kosiński Przemysław

15.Kurkiewicz Sławomir

16.Liszaj Tomasz

17.Łęgowska Sabina

18.Piotrowski Daniel

Kl. IV Technikum Ekonomiczne - mgr Lukrecja Bytnar

te

Cackowska Izabela

Gajewska Paulina

Grąźlewska Jolanta

Grzegorczyk Marta

Hoppe Karolina

Jankowska Małgorzata

Juda Patrycja

Kowalski Rafał

Kunicka Agata

Kwolek Martyna

Łukasik Monika

Olszewska Monika

Róg Szymon

Szemraj Agnieszka

Wicińska Karolina

Witkiewicz Kamila

Kl. IV Technikum Hotelarskie/Technikum Mechatroniczne - mgr Violeta Fijołek-Trzcińska

tho

 IV THO

Banaś Joanna

Celmer Marika

Jaremek Paulina

Krajczewska Magdalena

Maron Joanna

Marszałkowska Monika

Pastuszak Aleksandra

Rybak Justyna

Rudzińska Ewelina

Słowińska Ewelina

Sukiennik Ewelina

Szwulińska Ilona

IV TMH

Borowiec Rafał

Jamróz Mateusz

Jeziorowski Jan

Łopatkiewicz Sylwester

Tarka Krystian

Trąba Adrian

Warchulski Krzysztof

Woźniak Michał

Zubrzycki Damian


Absolwenci`2012  więcej >>

Kl. IV Technikum Ekonomiczne/Technikum Mechatroniczne - mgr Aleksandra Goldyszewicz

iv te tmh m

Falkowska Paulina

Gołembiewska Katarzyna

Górska Cecylia

Jarocka Kinga

Kamulska Dorota

Makowska Dorota

Pietrzak Patryk

Pitan Daria

Strasenburg Ewa

Strasenburg Paulina

Tokarska Monika

Witkiewicz Paweł

Błażejewicz Mateusz

Borowiec Grzegorz

Brzozowski Jacek

Firmanty Tomasz

Goleń Karol

Heyer Krzysztof

Król Michał

Potorski Paweł

Sokół Damian

Szlachcikowski Szymon

Witkowski Michał

 

kl. IV Technikum Logistyczne - mgr Aleksandra Ługiewicz

iv tl m

Bauk Oskar     

Boduch Patrycja          

Chandzel Dorota          

Chmielewska Iwona      

Czachorowska Jagoda 

Dąbkowska Anna        

Głogowski Radosław   

Goryński Paweł

Heberlejn Karolina        

Jamroży Katarzyna      

Nóżka Sandra  

Sądowska Sylwia        

Stefański Michał          

Szmeichel Magdalena  

Tomaszewska Marta    

Urbańska Emilia          

Wiśniewski Łukasz       

Witkowski Dariusz

 

 Kl. IV Technikum Hotelarskie - mgr Stanisława Kowalska

iv tho m

Barańska Aneta           

Gerka Malwina 

Jeziorowska Małgorzata           

Kalczyńska Ewelina     

Kempiński Kamil          

Korbel Marta    

Latuszek Agata

Lewandowska Marlena 

Minianecka Ewelinia     

Popławski Mateusz      

Rybak Sylwia   

Sadecka Anna 

Wesołowska Joanna    

Westfal Jakub 

Żuber Marcin

 

     Absolwenci`2011 zdjęcia  >>

 

 Klasa IV Technikum Ekonomiczne - mgr Lidia Przybylska

Barylska Joanna

Cegielska Katarzyna

Cyrklaff Angelika

Dębska Sylwia

Dudkiewicz Paulina

Gołąb Marcin

Gryszka Paulina

Jaskot Justyna

Kalinowski Karol

Kochańska Joanna

Korcz Monika

Kosecka Sylwia

Krajczewska Ewelina

Kuśnierkiewicz Anna

Lewandowska Ewelina

Lipecka Agnieszka

Maryniak Marta

Müller Magdalena

Obremski Kamil

Plona Marta

Potorska Monika

Rodzik Marta

Rynkowski Robert

Sołdecka Justyna

Sakowski Łukasz

Stankiewicz Damian

Tadrzak Emilia

Teresak Magdalena

Topczewski Krzysztof

Wicińska Ewelina

 Klasa IV Technikum Hotelarskie - mgr Agnieszka Bochra

Angowska Izabela

Fałkowska Kinga

Fiałkowska Kamila

Kępka Anna

Kosińska Patrycja

Krzykowska Ewelina

Langowska Natalia

Murawska Magdalena

Nowak Anna

Olszewska Angelika

Osetek Sylwia

Piotrowska Magdalena

Polus Ewa

Popławska Marta

Rudnicka Karolina

Sekuła Marta

Sipak Agnieszka

Sznajder Kinga

Szmeichel Maksymiliana

Szydełko Karolina

Talaśka Kamila

Walkowiak Karolina

Wiśniewska Agnieszka

Wiśniewska Magdalena

 Klasa IV Technikum Mechatroniczne - mgr Piotr Słupkowski

Boroch Krzysztof
Czerwiński Tomasz
Ćwikliński Mateusz
Dunajski Paweł
Dzikowski Łukasz
Gerka Mateusz
Gierszyński Karol
Kubacki Michał
Kurkiewicz Grzegorz
Lewandowski Kamil
Paciorek Arkadiusz
Stogowski Mariusz
Szcząchor Wojciech
Szpakowski Damian
Wels Mateusz
Wiecki Marcin
Wójcik Tomasz

 Klasa IV Technikum Logistyczne - mgr Kamila Bohdziewicz

Borowiec Aleksandra
Drążkowska Monika
Godlewski Paweł
Grzegorczyk Michał
Joppek Marika
Kryger Monika
Leśniak Dawid
Łęgowska Monika
Majewska Paulina
Osińska Anna
Plecing Beata
Prorok Patrycja
Przybyło Damian
Skurzyński Krystian
Szczęsna Karolina
Szuberla Jakub
Szulecki Dominik
Widziński Dawid
Wojnarowski Maciej
Zender Natalia

 Absolwenci`2010zdjęcia  >>

Klasa IV - Technikum Ekonomiczne - mgr Szymon Krawczyk

Büttner Magdalena

Boroch Anna

Grygielewicz Żaneta

Jachowska Ewa

Jakielaszek Karolina

Jankowska Ewelina

Jurek Justyna

Korcz Małgorzata

Ledwochowska Edyta

Leszek Emilia

Łazarska Paulina

Łopatkiewicz Natalia

Strzelecka Wioletta

 Klasa IV Technikum Hotelarskie - mgr Wojciech Trzciński

Bulińska  Małgorzata

Filipska Anna

Kantor Agnieszka

Krużyńska Paulina

Lesińska Agnieszka

Lisowska Monika

Makowska Izabela

Olszewska Anna

Papierkiewicz Karolina

Sołdecka Agnieszka

Ściana Justyna

Wyłupek Anita

 Klasa IV Technikum Mechatroniczne - mgr Lucyna Szczygłowska-Rarus

Brudz Sebastian

Ciepłowski Marek

Dąbrowski Radosław

Drozdowski Andrzej

Gaweł Piotr

Grzegorczyk Andrzej

Jabłoński Radosław

Jakielaszek Kamil

Kalinowski Dariusz

Kukielski Marcin

Łagowski Mateusz

Maciejewski Tomasz

Nóżka Dariusz

Skurzyński Karol

Świętoniewski Waldemar

Wasilewski Mateusz

Zubrzycki Marek

Zieliński Patryk

 Absolwenci`2009>> zdjęcia 1     >> zdjęcia 2

 Klasa IV Technikum Ekonomiczne - mgr Violetta Fijołek - Trzcińska

Adamska Agnieszka

Bromont Paulina

Dymitrok Katarzyna

Gerka Paulina

Głowacka Dorota

Głowacka Marlena

Jagielska Agnieszka

Kalinowska Dorota

Kazaniecka Justyna

Kocimski Paweł

Kociniewska Anna

Koszyńska Justyna

Kunicka Mariola

Kunicki Wojciech

Kurkiewicz Wojciech

Lewandowski Witold

Lipiński Józef

Mędryk Wojciech

Nawrocka Katarzyna

Pawlicki Dariusz

Stankiewicz Ewelina

Szczepanowski Oskar

Trzepałkowski Paweł

Wiśniewska Sylwia

Wrzesińska Aleksandra

Zielińska Paulina

 Klasa IV - Technikum Ekonomiczne/Technikum Handlowe - dr Karol Alichnowicz

Augustynowicz Alicja

Bober Joanna

Chmielewska Kamila

Dziadosz Anna

Fetka Agata

Grzęda Izabela

Jaskot Angelika

Konopińska Honorata

Kopijka Emilia

Kowalska Dorota

Przystańska Anna

Rydzik Patryk

Siudak Monika

Straszkiewicz Magdalena

Wesołowski Grzegorz

Wiśniewska Monika

Wiśniewski Adrian

Wojnowska Katarzyna

 Klasa IV Technikum Hotelarskie - mgr Ewa Rutkowska

Angowski Sebastian

Balawejder Natalia

Banasik Anna

Błażejewska Małgorzata

Dąbrowska Paulina

Gołębiewska Monika

Klejnowski Piotr

Nowiński Tomasz

Pięcek Katarzyna

Robaczewska Małgorzata

Rozwadowska Anna

Sadecka Ewelina

Siuzdak Anna

Sznajder Karolina

Taczyńska Justyna

Tomaszewska Paulina

Winiarski Paweł

 Absolwenci`2008  zdjęcia 1>>   zdjęcia 2>>

 Klasa IV Technikum Ekonomiczne - mgr Aleksandra Goldyszewicz

Balawajder Agnieszka 

Białkowska Dorota

Beltner Agnieszka

Bromont Daria

Cyrklaff Marcin

Dzielska Aleksandra

Falarska Monika

Firchow Marcin

Gaweł Monika

Januszko Przemysław

Jaremek Monika

Kalinowski Dawid

Kubacki Radosław

Kanikowska Marlena

Krużyńska Joanna

Laskowska Monika

Mergel Judyta

Nawrocka Bogumiła

Nóżka Katarzyna

Ochab Marta

Otręba Agnieszka

Piątkowska Paulina

Przyziółkowska Beata

Reklin Dorota

Świerk Aleksandra

Świerk Natalia

Trzmiel Monika

Witkowski Marcin

 Klasa IV Technikum Handlowe - mgr Łukasz Molczyński

Boroch Agnieszka

Górecka Magdalena

Huzarska Agata

Karczewska Małgorzata

Kleinowska Danuta

Przystańska Patrycja

Roman Dawid

Szymecka Judyta

Zamorska Aleksandra

Pieczywok Marta

 Klasa III Liceum Profilowane - mgr Aleksandra Ługiewicz

Bałdyga Monika

Dzwonkowski Artur

Galwas Grzegorz

Gągoł Paweł

Głowacki Sebastian

Górski Paweł

Grąźlewska Anna

Krukowski Grzegorz

Machynia Sławomir

Malinowski Patryk

Mirocha Mateusz

Popławski Jacek

Rogała Artur

Świętoniewska Barbara

Toczek Dagmara

Witkowski Tomasz

 Klasa III Technikum Uzupełniające - opiekun mgr Gabriela Sobieszczańska

Dzielska Karolina

Głowacka Małgorzata

Grzywa Patrycja

Skoczylas Agnieszka

Kwiecień Magdalena

Małkowska Małgorzata

Murszewska Paulina

Pawlikowska Angelika

Roszkowski Tomasz

Serafin Krystyna

Szemraj Joanna

Taczyńska Małgorzata

Żuber Karolina

 Klasa IV Technikum Ekonomiczne/ Technikum Handlowe - dr Karol Alichnowicz

Augustynowicz Alicja

Bober Joanna

Chmielewska Kamila

Dziadosz Anna

Fetka Agata

Grzęda Izabela

Jaskot Angelika

Konopińska Honorata

Kopijka Emilia

Kowalska Dorota

Przystańska Anna

Rydzik Patryk

Siudak Monika

Straszkiewicz Magdalena

Wesołowski Grzegorz

Wiśniewska Monika

Wiśniewski Adrian

Wojnowska Katarzyna

 Absolwenci`2007zdjęcia 1>>   zdjęcia 2>>

Klasa IV A Technikum Ekonomiczne - mgr Jolanta Sartori

Budniewska Karolina

Budzyński Damian

Galczewska Natalia

Janowska Monika

Jarzyńska Katarzyna

Kalinowska Monika

Kamińska Magdalena

Klejnowska Katarzyna

Kukielska Beata

Manerowska Dorota

Ochab Katarzyna

Potorska Magdalena

Siudowska Marta

Szablewska Joanna

 Klasa IV B Technikum Ekonomicznego - Beata Kaczmarczyk

Birnbach Anna

Birnbach Barbara

Chandzel Krzysztof

Chuchała Alina

Dylewska Katarzyna

Iwaszko Piotr

Kaufmann Dorota

Kurkiewicz Zbigniew

Kurkowska Monika

Kwiecińska Justyna

Rewer Marta

Rydzik Marcin

Szotowicz Monika

Świerk Katarzyna

Trejderowska Malwina

Witkiewicz Bożena

Zasada Anna

Prusakowska Alina

 Klasa IV - Technikum Handlowe - mgr Violetta Fijołek -Trzcińska

Czerwiński Bogdan

Dzikowski Tomasz

Fetka Magda

Filiński Mateusz

Grabowski Andrzej

Grzędzicka Joanna

Jabłońska daria

Jakubowski Paweł

Jankowska Marzena

Kreczman Klaudiusz

Płachta Natalia

Trościńska Joanna

Urbańska Kamila

Wiśniewski Robert

Zielińska Edyta

 Klasa IV Technikum Mechaniczne - mgr inż. Wojciech Bereza

Murawski Mariusz

Białkowski Krzysztof

Chojnowski Przemysław

Majewski Adrian

Małecki Rafał

Oliwa Damian

Psiuk Jakub

Pytel Damian

Radzymiński Maciej

Reiwer Tomasz

Wilczewski Jakub

Wrzesiński Rafał

Klasa III Liceum Profilowane - mgr Hanna Kołpacka

Adamski Mirosław

Borowiec Krzysztof

Bożek Piotr

Chruściel Karol

Dorawa Łukasz

Filipski Krzysztof

Głowacki Bartosz

Grodzicki Marcin

Janicki Szymon

Kazaniecki Rafał

Kurkiewicz Jędrzej

Lewandowski Łukasz

Obremska Angelika

Obremski Adrian

Piątek Magdalena

Placińska Tatiana

Reiwer Michał

Socka Marzena

Stachulak Michał

Szulc Krzysztof

Westfal Sebastian

Wiśniewski Dawid

Wiśniewski Tymoteusz

 Klasa III Technikum Uzupełniające - mgr Elżbieta Dąbrowska

Bożek (Popielec) Sylwia

Ciołek Wioleta

Cyrklaff Marta

Górska Beata

Jakubowska Agnieszka

Kazaniecka Aleksandra

Kędzior Justyna

Makowska Justyna

Pietruszewski Krzysztof

Siuzdak Magdalena

Szramka Łukasz

Zamorowska Kinga

Żebrowska Anna

 

Szkoła Policealna „Technik prac biurowych” - Opiekun mgr Zbigniew Wierzbowski

Grajkowska Natalia

Bisztyga Justyna

Marciniec Kamila

Trejderowska Kamila

Szymańska Ewa

Otręba Wojciech

Otręba Barbara

Murawska Anna

Murawska Agnieszka

Jaworska Agnieszka

Dywińska Ewa

 

Absolwenci`2006   zdjęcia

Klasa IV A -Technikum Ekonomiczne - mgr Stanisława Kowalska

 Arentewicz Piotr

Chlebowicz Marta

Dymek Anna

Dzwonkowska Magdalena

Fetka Adrian

Fetka Justyna

Górecka Milena

Heród Karonia

Koszyński Krzysztof

Krużyńska Monika

Lewandowska Monika

Lipińska Katarzyna

Lisińska Anna

Matulewska Ilona

Mirocha Joanna

Murszewski Wojciech

Nowak Angelina

Ochał Karolina

Owsianik Małgorzata

Przybyłowska Magdalena

Rudnicki Rafał

Sulikowska Lidia

Swół Mateusz

Trendewicz Agnieszka

Wańczyk Anna

Wiśniewska Magdalena

Witkiewicz Agnieszka

Zdrodowska Malwina

 

Klasa IV B Technikum Ekonomiczne - mgr Lucyna Szczygłowska - Rarus

Brytan Marlena

Buczkowski Sylwester

Chrapińska Ewa

Czyżykowski Maciej

Gajewska Agnieszka

Gajewski Michał

Gibas Katarzyna

Jabłońska Patrycja

Januszko Damian

Kalinowska Kamila

Kemska Dorota

Klejnowska Beata

Konieczna Ewa

Kuszewska Monika

Kwiatkowska Magdalena

Lewandowski Maciej

Ludwikowska Małgorzata

Nadolska Ewa

Piątkowski Dariusz

Piórkowski Seweryn

Piwowarczyk Zofia

Słodkowska Natalia

Stopyra Anna

Szczepaniak Anna

Szydzik Ewelina

Tomaszewska Magdalena

Tomaszewski Radosław

Utnicki Piotr

Walczak Monika

Więckowska Natalia

 

Klasa IV Technikum Mechaniczne - mgr inż. Tadeusz Gierszewski

Angowski Dawid

Barszczewski Jarosław

Boguta Kamil

Czajkowski Tomasz

Dykalski Paweł

Kryger Jacek

Małkowski Kamil

Przystański Radosław

Sekuła Damian

Sokół Michał

Studziński Daniel

Witkowski Piotr

Wadych Kamil

Wojas Karol

 

Klasa III Liceum Handlowe/ZSZ - mgr Wiesław Olsztyński

Andrzejewski Przemysław

Barańska Anna

Chmura Aneta

Głogowski Robert

Gortych Katarzyna

Groszewska Bożena

Hiszpańska Monika

Jamroży Barbara

Kula Emilia

Kunke Sylwia

Łęgowska Kamila

Rogowska Agnieszka

Stepnowska Danuta

Zimnowłodzki Grzegorz

Jankowska Iwona

Kunke-Pinkowska Żaneta

 

Absolwenci`2005

Klasa IV - Liceum Ekonomiczne – finanse i rachunkowość - mgr Halina Markiewicz

Anna Świerk

Boryczyka Joanna

 Chandzel Katarzyna

 Chodakowska Ewa

 

Ciechacka Malwina

 Dybka Karolina

 Falarska Natalia

 Gantkowska Katarzyna

 Goszka Marta

 Grabowski Łukasz

 Łazarowska Malwina

 

Majek Iwona

 Mazurkiewicz Tomasz

 Polanowska Joanna

 Wölk Andrzej

 Wzorek Michał

 Fidura Małgorzata

 Kowalkowski Janusz

 Krzykowska Anna

 Madea Justyna

 Smaga Sabina

 Stepnowska Iwona

 

Szachnitowska Natalia

Szcząchor Anna

Sztubecka Żaneta

Winnicka Agnieszka

Wilk Kamila

 Wojas Karolina

 Wojnowska Beata

 Wysakowska Magdalena

 

Klasa IV Liceum Ekonomiczne–ekonomika i organizacja przedsiębiorstw - mgr Zbigniew Wierzbowski

 Arasimowicz Agnieszka

 Balon Anna

 Bester Piotr

 Bober Ilona

 Brzozowska Katarzyna

 Dzidek Maciej

 Frąckowiak Karolina

 Głogowska Katarzyna

 Grabowska Agnieszka

 Grzegorczyk Joanna

 Kochańska Emila

 Kruszczyński Bartłomiej

 Kozaczek Anna

 Kurasiewicz Edyta

 Kurkiewicz Tomasz

 Krzyżykowska Dorota

 Ostrach Anna

 Pelka Magdalena

 Raciborska Agnieszka

 Siatarek Katarzyna

 Strzelecki Michał

 Szablewska Magdalena

 Szczepańska Joanna

 Szulc Agnieszka

 Tomaszewska Monika

 Trzmiel Urszula

 Wiśniewski Krzysztof

 Wronkowski Janusz

 Korcz Jarosław

 

Klasa IV Liceum Handlowe - dr Karol Alichnowicz

 Bykowska Aleksandra

 Chmurzyńska Luiza

 Daszkowska Anna

 Drzystek Dariusz

 Dudek Łukasz

 Horodecka Dorota

 Jabłońska Dorota

 Jasińska Marlena

 Jaworska Agnieszka

 Kaczyńska Wioleta

 Kępska Małgorzata

 Lewandowska Małgorzata

 Kopijka Andrzej

 Murawska Agnieszka

 Mytych Ewa

 Ołtarzewski Mateusz

 Sankiewicz Katarzyna

 Skórzewska Sylwia

 Steinert Joanna

 Szałecka Alina

 Szychułda Monika

 Wels Anna

 Wierzbicka Dorota

 Wierzbowska Michalina

 Więcław Aneta

 Literska Karolina

 Makowska Anna

 

   Klasa IV Liceum Handlowe/ZSZ - mgr Sabina Mikulska

  Basikowska Aleksandra

 Bulińska Justyna

 Brzeczkowska Anna

 Dywińska Ewa

 Dulska Katarzyna

 Jakielaszek Ewelina

 Kowalkowska Agnieszka

 Lewandowska Katarzyna

 Lewandowska Kinga

 Majek Anna

 Mazalon Kami

 Murawska Anna

 Orylska Grażyna

 Popielec Andrzej

 Szarpatowski Piotr

 Topolska Anna

 Trejderowska Kamila

 Wilmowska Elżbieta

 Wojnowski Łukasz

 Wróblewski Janusz

 Zamorska Kamila

 

Klasa III TM i LH/ZSZ - mgr Grażyna Alichnowicz

 Chrapiński Sylwester

 Czerżniewski Radosław

 Fic Rafał

 Grotkowski Michał

 Hancyk Kazimierz

 Kaliski Kamil

 Kępiński Zbigniew

 Kwiatkowski Marcin

 Leis Mateusz

 Malinowski Rafał

 Otręba Wojciech

 Zach Tomasz

 Zdrojewski Sylwester

 Janowski Krzysztof

 Fiałkowska Dominika

 Krajewska Kamila

 Ledwochowska Magdalena

 Moskwińska Dominika

 Porębska Agnieszka

 Szymańska Ewa

 Więckowska Dorota

 

IV Technikum Mechaniczne - mgr Gabriela Sobieszczańska

 Angowski Krzysztof

 Bartoszewski Adam

 Ciecierski Jarosław

 Głogowski Piotr

 Janowski Leszek

 Kalinowski Robert

 Kowalski Adrian

 Sołdecki Rafał

 Piela Łukasz

 Polus Adam

 Plona Karol

 Rydzik Krystian

 Wiśniewski Piotr

 Witkowski Marcin

 

 Absolwenci`2004

 Klasa IV -Liceum Ekonomiczne – finanse i rachunkowość

 

 

 

Klasa III Technikum Mechaniczne i Liceum Handlowe/ZSZ - mgr Stanisława Kowalska

 Borysowska Żaneta

 Chodakowska Aleksandra

 Gajewski Piotr

 Głogowska Mariola

 Gortych Anna

 Górski Dariusz

 Kirejewska Dorota

 Lubawska Monika

 Matura Aneta

 Milanowska Marzena

 Mochalska Monika

 Nadolna Zofia

 Wijata Magdalena (Rewer)

 Zambrzycka Iwona

 Zięba Kamila

 Zuba Monika

 Głogowski Michał

 Jachowski Rafał

 Jaworski Jakub

 Lupertowicz Robert

 Mandecki Marcin

 Żurawski Robert

 Rewer Radosław

 

Absolwenci`2003

 

Klasa V Technikum Mechaniczne - mgr Barbara Zielińska

 Baran Rafał

 Dziadosz Roman

 Jobczyński Jakub

 Kałczyński Piotr

 Kledzik Marcin

 Kopyciński Damian

 Kreczman Cezary

 Kwiatkowski Marek

 Lewański Michał

 Libuszewski Grzegorz

 Mencel Kamil

 Sobecki Piotr

 Szotowicz Piotr

 Tomaszewski Paweł

 Tuszyński Mariusz

 Witkowski Krystian

 Wollenberg Rafał

 Zdrojewski Wiesław

 

 Klasa III Liceum Handlowe/ZSZ - mgr Zbigniew Wierzbowski

 Angowska Małgorzata

 Ciba Agnieszka

 Czarnecka Justyna

 Dybka Iwona

 Dziankowska Anna

 Galczewska Agnieszka

 Godycka Wioletta

 Jakielaszek Marcin

 Janusz Agnieszka

 Kopiczyńska Katarzyna

 Kleinowski Damian

 Kosela Justyna

 Sieradzka Agnieszka

 Kurek Katarzyna

 Węglińska Wioletta

 Żebracka Katarzyna

 

 Absolwenci`2002

 

Klasa IV Liceum Ekonomiczne – finanse i rachunkowość - mgr Barbara Czajkowska

  Barańska Ilona

 Bartkowska Monika

 Bontoszewska Katarzyna

Beuder Katarzyna

 Boruta Joanna

 Broniewska Izabela

 Dzielski Piotr

 Foksińska Magdalena

 Gajewska Kamila

 Galczewska Agnieszka

 Grzegorzewska Monika

 Jabłoński Wojciech

 Kikulska Beata

 Kriger Piotr

 Kurasiewicz Karolina

 Lazarowska Luiza

 Leśniak Sebastian

 Lubiński Daniel

 Makowska Monika

 Murszewska Agnieszka

 Nadworna Katarzyna

 Pakorowska Agnieszka

 Przednowek Agnieszka

 Putynkowska Karolina

 Rygielska Agnieszka

 Rymacka Aneta

 Stempski Marcin

 Sulikowska Wioleta

 Szczepińska Iwona

 Ślaska Małgorzata

 Talkowska Anna

 Talkowski Paweł

 Winiarska Angelika

 Winnicka Izabela

 Żuchlińska Hanna

 

 Klasa IV Liceum Ekonomiczne ekonomika i organizacja przedsiębiorstw mgr Stanisława Kowalska

 Bober Anna

 Bokota Kamila

 Budzyńska Katarzyna

 Fidler Izabela

 Gajewska Monika

 Kączalska Justyna

 Latawiec Anna

 Ledwochowska Kamila

 Lewicki Łukasz

 Maciuła Mateusz

 Mazurkiewicz Agnieszka

 Owsińska Dorota

 Paczkowski Sebastian

 Prusakowska Justyna

 Puczkarska Aleksandra

 Reiwer Justyna

 Retmański Michał

 Samplacka Anna

 Stasiak Robert

 Stepnowska Ewelina

 Stożyńska Ewelina

 Szarzała Magdalena

 Tylmanowska Emilia

 Wiśniewska Justyna

 Wiśniewska Monika

 Wiśniewski Krzysztof

 Żuchowski Paweł

 

Klasa IV Liceum Handlowe - mgr Jolanta Sartori

 Baran Katarzyna

 Buczkowska Anna

 Czachorowska Aleksandra

 Drozdecka Dorota

 Drzyzga Magdalena

 Dziankowska Beata

 Frączek Kamila

 Gadziomska Wioleta

 Głowacka Magdalena

 Kachniarz Emilia

 Kalinowska Agata

 Kalinowska Anna

 Klejnowska Iwona

 Machcińska Karolina

 Magiera Lucyna

 Makowska Edyta

 Maliszewska Dagmara

 Orłowicz Ewa

 Paluch Magdalena

 Piliszko Agnieszka

 Piwowarska Marta

 Pyżewska Marlena

 Schröder Monika

 Skiba Karolina

 Szczutowska Angelika

 Szczutowska Sylwia

 Tomczak Małgorzata

 Więcek Barbara

 Zakrzewska Joanna

 Łączna Wiktoria

 Kaufmann Karolina

 Portalska Natalia

 Putynkowska Karina

 Wiśniewska Malwina

 

Klasa V - Technikum Mechaniczne - mgr inż. Tadeusz Gierszewski

 Borowiecki Marcin

 Bytniewski Arkadiusz

 Czarnecki Jacek

 Dumański Jarosław 

 Heberlejn Krystian

 Kołodziejski Łukasz

 Lenar Mariusz

 Ogorzałek Arkadiusz

 Palcowski Mariusz

 Piątkowski Tomasz

 Skrok Piotr

 Smoliński Grzegorz

 Sosnówka Tomasz

 Taraniuk Paweł

 Treder Miłosz

 Zalewski Łukasz

 

 Klasa III Technikum Mechaniczne/ZSZ - mgr inż. Tadeusz Kołpacki

 Bassak Przemysław

 Chruściel Łukasz

 Czerwiński Bogusław

 Domański Artur

 Czop Piotr

 Dulski Marcin

 Dybowski Łukasz

 Frącz Tomasz

 Głowacki Piotr

 Krawczyk Andrzej

 Kwiecień Tomasz

 Mihrut Krzysztof

 Mihrut Zdzisław

 Pacana Łukasz

 Pawlikowski Krzysztof

 Plewa Konrad

 Rojek Stanisław

 Staniszewski Dariusz

 Turczyński Paweł

 Tylmanowski Dariusz

 Wiśniewski Tomasz

 Witkowski Janusz

 Wojciechowski Waldemar

 Zdrojewski Mariusz

 Zieliński Piotr

 

 Absolwenci`2001

 

Klasa IV Liceum Ekonomiczne – finanse i rachunkowość - Beata Kaczmarczyk

 Badalewski Łukasz

 Birnbach Paweł

 Burzych Sławomir

 Chodakowska Anna

 Cieślik Aleksandra

 Dąbrowska Monika

 Dudek Aneta

 Dulska Małgorzata

 Drzyzga Anita

 Gorząch Agnieszka

 Jankowska Natalia

 Jankowska Sylwia

 Jarzębski Tomasz

 Kalinowska Katarzyna

 Kowalczyk Ilona

 Kęsicka Lucyna

 Łuszczak Zbigniew

 Malanowska Joanna

 Osiński Marcin

 Paradowski Marek

 Przybylska Dorota

 Reiwer Agnieszka

 Sipak Barbara

 Skiba Karolina

 Simson Emilia

 Skórzewska Anna

 Szotowicz Mariola

 Szura Agnieszka

 Tuszyńska Edyta

 Więckowska Katarzyna

 

Wrzesiński Marcin

 

Absolwenci`2000

 

Klasa IV Liceum Ekonomiczne – finanse i rachunkowość - mgr Ewa Rutkowska

 Bendyk Anna

 Broniewska Beata

 Burzych Anna

 Chmura Justyna

 Domski Łukasz

 Drzyzga Lidia

 Dybka Renata

 Galczewska Edyta

 Gliwa Dominika

 Henryszewska Ewelina

 Jakielaszek Justyna

 Kandraciewicz Małgorzata

 Kowalczyk Agnieszka

 Kruk Zofia

 Kwiatkowska Hanna

 Lewandowski Piotr

 Michałowski Marcin

 Nosol Agnieszka

 Rygielska Katarzyna

 Sadowska Anna

 Sitarek Magdalena

 Sobolewska Izabela

 Sroka Barbara

 Staniszewska Marzena

 Staniszewska Marzena A.

 Styczeń Michał

 Sudnikiewicz Ewelina

 Szymańska Dorota

 Świdros Justyna

 Świdzicka Agnieszka

 Wąs Marzena

 Węglerska Krystyna

 Wiśniewski Marcin

 

 Klasa IV Liceum Ekonomiczne ekonomika i organizacja przedsiębiorstw mgr Zbigniew Wierzbowski

 Bielik Magdalena

 Bober Lidia

 Budniewski Krzysztof

 Fidler Agata

 Fidler Milena

 Gburczyk Dariusz

 Grzywacz Małgorzata

 Kalinowska Joanna

 Kisielewski Konrad

 Kłodowska Katarzyna

 Kowalska Iwona

 Krzyżykowska Justyna

 Laser Katarzyna

 Laskowska Grażyna

 Ledwochowska Marlena

 Łuszczak Piotr

 Macikowska Danuta

 Makowska Anna

 Milewska Anna

 Orzechowska Monika

 Peliwo Julita

 Plona Michał

 Sankiewicz Sylwia

 Skowroński Szymon

 Sułecki Bogusław

 Szczutowska Alicja

 Szrajer Alina

 Weber Paulina

 Wiśniewski Marcin

 Wronkowski Andrzej

 Zielińska Katarzyna

 Zółtowska Agnieszka


 Klasa V - Technikum Mechaniczne - Franciszek Kłosowicz

 Barański Wojciech

 Całkosz Marcin

 Chmurzyński Sebastian

 Czarnecki Mariusz

 Dybka Arkadiusz

 Dziełak Piotr

 Adam Grzywacz

 Jasiński Michał

 Jeziorowski Michał

 Lutostański Paweł

 Martuszak Radosław

 Patuła Rafał

 Pochylski Grzegorz

 Rak Adam

 Sankiewicz Maciej

 Steinert Paweł

 Wels Piotr

 Zasada Rafał

 Kurkiewicz Radosław

 Supernak Krzysztof

 Szczepański Dawid

 

 Klasa IV Liceum Handlowe - mgr Roman Lewandowski

 Barańska Joanna

 Bednarska Anna

 Buczkowska Anna

 Chmielewska Agnieszka

 Chojnicka Małgorzata

 Ciupak Szymon

 Drzyzga Mariusz

 Grabowska Monika

 Hołowienko Ilona

 Jabłońska Maria

 Kułakowska Elżbieta

 Lenartowska Monika

 Lewandowska Monika

 Ługowska Małgorzata

 Mazurowski Tomasz

 Ostrowska Magdalena

 Popławska Magdalena

 Przybyłek Alina

 Pudlewska Anna

 Putynkowski Kamil

 Rydzyński Michał

 Skudlarz Marcin

 Sobczyńska Agnieszka

 Staniszewski Mariusz

 Stenzel Anna

 Szymańska Anna

 Szymańska Mirela

 Tryczak Magdalena

 Zdziebłowski Tomasz

 Źiółkowska Karolina

 Gąszczyk Lucyna
 

 

Poprawiony: wtorek, 27 maja 2014 10:49
 

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama

PROJEKTY

Reklama

COMENIUS

Reklama

MEDIA

Reklama

HISTORIA BUDOWY HALI

Reklama

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: guests online
Twoje IP: 54.166.128.254
 , 
Dziś: Lis 26, 2014