Spis artykułów
Title Filter     Display # 
# Article Title Date Author
1 ŻYCZENIA NA OKRES WAKACJI Monday, 29 June 2020 Administrator
2 REKRUTACJA 2020/2021 DLA DOROSŁYCH Monday, 29 June 2020 Administrator
3 PILNY KOMUNIKAT MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ Thursday, 25 June 2020 Administrator
4 MATURA 2020 ZAINAUGUROWANA ! Monday, 08 June 2020 Administrator
5 OGŁOSZENIE O NABORZE - DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA II Sunday, 07 June 2020 Administrator
6 HARMONOGRAM EGZAMINÓW ZAWODOWYCH PZEPROWADZANYCH W ZSZ Friday, 05 June 2020 Administrator
7 REKRUTACJA 2020/2021 Wednesday, 03 June 2020 Administrator
8 TAK DLA PRZYPOMNIENIA :) HARMONOGRAM MATUR Wednesday, 03 June 2020 Administrator
9 POŻEGNANIE PANI ELŻBIETY Thursday, 28 May 2020 Administrator
10 OFERTA SZKÓŁ POWIATU NA REKRUTACJĘ 2020/2021 Tuesday, 26 May 2020 Administrator
11 REKRUTACJA NA STAŻE Sunday, 24 May 2020 Administrator
12 KONSULTACJE Monday, 18 May 2020 Administrator
13 KOMUNIKAT W SPRAWIE ZWOLNIENIA MŁODOCIANYCH PRACOWNIKÓW Z OBOWIĄZKU ŚWIADCZENIA PRACY Monday, 11 May 2020 Administrator
14 MŁODZIEŻ NIE ZAPOMNIAŁA O ZIEMI…… Sunday, 03 May 2020 Administrator
15 POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW Tuesday, 28 April 2020 Administrator
16 SZKOŁA Z TVP - PROPOZYCJA DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH Tuesday, 07 April 2020 Administrator
17 DEKLARACJA NA EGZAMIN ZAWODOWY – WAŻNE !!! Friday, 20 March 2020 Administrator
18 DZIENNIK PODRÓZY NASZYCH UCZNIÓW DO TURCJI. Thursday, 19 March 2020 Administrator
19 KOMUNIKAT MINISTRA RODZINY, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ ORAZ MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ W SPRAWIE PRACOWNIKÓW MŁODOCIANYCH Monday, 16 March 2020 Administrator
20 WAŻNA INFORMACJA Saturday, 14 March 2020 Administrator
21 WAŻNY KOMUNIKAT Wednesday, 11 March 2020 Administrator
22 INFORMACJA PUBLICZNA Sunday, 08 March 2020 Administrator
23 KOMUNIKAT Z DNIA 10.03.2020R. Sunday, 08 March 2020 Administrator
24 JESTEŚMY LIDERAMI EUROPEJSKICH PROJEKTÓW Sunday, 08 March 2020 Administrator
25 SPOTKANIE ZE ZBIGNIEWEM GROCHOWSKIM Sunday, 08 March 2020 Administrator
26 SPOTKANIE Z PISARKĄ MARTYNĄ SZKOŁYK Sunday, 08 March 2020 Administrator
27 PROJEKT EDUKACYJNY „ SCHOWAJ SIĘ ZA KSIĄŻKĄ’’ Sunday, 08 March 2020 Administrator
28 WIZYTA W TURCJI Wednesday, 26 February 2020 Administrator
29 POLONEZA CZAS ZACZĄĆ... Tuesday, 18 February 2020 Administrator
30 DO SZKOŁY TRAFIŁY KOLEJNE POMOCE DYDAKTYCZNE DLA PRZEDMIOTÓW MECHANICZNYCH Tuesday, 18 February 2020 Administrator
31 ERASMUS+ W NASZEJ SZKOLE Wednesday, 12 February 2020 Administrator
32 „MIĘDZYNARODOWA WYMIANA MŁODZIEŻY – Z OKAZJI DNIA PAMIĘCI O HOLOKAUŚCIE – UTRZYMYWANIE ŻYWYCH WSPOMNIEŃ” Tuesday, 11 February 2020 Administrator
33 SETNA ROCZNICA POWROTU WĄBRZEŹNA DO MACIERZY Tuesday, 11 February 2020 Administrator
34 OGŁOSZENIE O NABORZE - DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA III Sunday, 12 January 2020 Administrator
35 DZIAŁANIA KLUBU ERASMUS CLUB Monday, 16 December 2019 Administrator
36 MULTIMEDIALNA PREZENTACJA Z POBYTU NASZYCH UCZNIÓW I NAUCZYCIELI NA LITWIE W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+ Sunday, 15 December 2019 Administrator
37 PRACE BUDOWLANE W NOWYM SKRZYDLE ZSZ Sunday, 15 December 2019 Administrator
38 ZAJĘCIA Z PROGRAMOWANIA OBRABIAREK NUMERYCZNIE STEROWANYCH " DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA II „ Sunday, 15 December 2019 Administrator
39 NOWY SPRZĘT ORAZ POMOCE DYDAKTYCZNE TRAFIŁY DO NASZEJ SZKOŁY!!! Sunday, 15 December 2019 Administrator
40 PRZEZ NAUKĘ DO SUKCESU II – REALIZACJA PROJEKTU Sunday, 15 December 2019 Administrator
41 PODSUMOWANIE KONKURSÓW BIBLIOTECZNYCH Sunday, 15 December 2019 Administrator
42 DZIENNIK Z PODRÓZY NA LITWĘ Friday, 13 December 2019 Administrator
43 MIKOŁAJKI 2019 Wednesday, 11 December 2019 Administrator
44 SŁODKA LEKCJA Tuesday, 10 December 2019 Administrator
45 LEKCJE BIBLIOTECZNE W RAMACH WSPÓŁPRACY Z MIEJSKĄ I POWIATOWĄ BIBLIOTEKĄ PUBLICZNĄ Thursday, 05 December 2019 Administrator
46 PISZĄ O NASZYCH PROJEKTACH Sunday, 01 December 2019 Administrator
47 WARSZTATY MIĘDZYNARODOWE Sunday, 01 December 2019 Administrator
48 NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA Sunday, 24 November 2019 Administrator
49 ERASMUS DAY Tuesday, 19 November 2019 Administrator
50 SPOTKANIE Z ERASMUSEM W NASZEJ SZKOLE Tuesday, 19 November 2019 Administrator
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 1 of 12

GALERIA ZDJĘĆ

Banner

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Banner

PROJEKTY

Banner

Drugie Życie

Banner

MEDIA

Banner

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: 11 guests, 1 bots online
Twoje IP: 3.236.108.61
 , 
Dziś: Jul 04, 2020