Spis artykułów
Title Filter     Display # 
# Article Title Date Author
1 OGŁOSZENIE O NABORZE - DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA III Sunday, 12 January 2020 Administrator
2 DZIAŁANIA KLUBU ERASMUS CLUB Monday, 16 December 2019 Administrator
3 MULTIMEDIALNA PREZENTACJA Z POBYTU NASZYCH UCZNIÓW I NAUCZYCIELI NA LITWIE W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+ Sunday, 15 December 2019 Administrator
4 PRACE BUDOWLANE W NOWYM SKRZYDLE ZSZ Sunday, 15 December 2019 Administrator
5 ZAJĘCIA Z PROGRAMOWANIA OBRABIAREK NUMERYCZNIE STEROWANYCH " DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA II „ Sunday, 15 December 2019 Administrator
6 NOWY SPRZĘT ORAZ POMOCE DYDAKTYCZNE TRAFIŁY DO NASZEJ SZKOŁY!!! Sunday, 15 December 2019 Administrator
7 PRZEZ NAUKĘ DO SUKCESU II – REALIZACJA PROJEKTU Sunday, 15 December 2019 Administrator
8 PODSUMOWANIE KONKURSÓW BIBLIOTECZNYCH Sunday, 15 December 2019 Administrator
9 DZIENNIK Z PODRÓZY NA LITWĘ Friday, 13 December 2019 Administrator
10 MIKOŁAJKI 2019 Wednesday, 11 December 2019 Administrator
11 SŁODKA LEKCJA Tuesday, 10 December 2019 Administrator
12 LEKCJE BIBLIOTECZNE W RAMACH WSPÓŁPRACY Z MIEJSKĄ I POWIATOWĄ BIBLIOTEKĄ PUBLICZNĄ Thursday, 05 December 2019 Administrator
13 PISZĄ O NASZYCH PROJEKTACH Sunday, 01 December 2019 Administrator
14 WARSZTATY MIĘDZYNARODOWE Sunday, 01 December 2019 Administrator
15 NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA Sunday, 24 November 2019 Administrator
16 ERASMUS DAY Tuesday, 19 November 2019 Administrator
17 SPOTKANIE Z ERASMUSEM W NASZEJ SZKOLE Tuesday, 19 November 2019 Administrator
18 APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI Wednesday, 13 November 2019 Administrator
19 ERASMUS+ SPOTKANIE PARTNERÓW PROJEKTU "COMMUNICATION IS AN ART" Thursday, 07 November 2019 Administrator
20 SZKOLNY KONKURS NA LOGO PROJEKTU Tuesday, 05 November 2019 Administrator
21 OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH Monday, 04 November 2019 Administrator
22 PLAKAT PROMUJĄCY BIBLIOTEKĘ I CZYTELNICTWO Sunday, 03 November 2019 Administrator
23 SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY Sunday, 03 November 2019 Administrator
24 ERASMUS DAY I DZIEŃ JEZYKÓW OBCYCH Tuesday, 22 October 2019 Administrator
25 PISZĄ O NAS Tuesday, 22 October 2019 Administrator
26 OGŁOSZENIE O NABORZE - DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA II Sunday, 20 October 2019 Administrator
27 SPOTKANIE PARTNERÓW PROJEKTU ERASMUS+ 'COLLECTIVE ACTION FOR RESPECT AND EMPATHY' (CARE) Monday, 14 October 2019 Administrator
28 TO JUŻ TRZECI ERASMUS W NASZEJ SZKOLE Monday, 14 October 2019 Administrator
29 WIZYTA W SEJMIE Tuesday, 08 October 2019 Administrator
30 SPOTKANIE Z PISARZEM ROBERTEM MAŁECKIM Tuesday, 01 October 2019 Administrator
31 ERASMUS CLUB W NASZEJ SZKOLE Wednesday, 18 September 2019 Administrator
32 KONKURS CZYTELNICZY Monday, 16 September 2019 Administrator
33 PRZEKAZANO NOWY SPRZĘT DLA SZKOŁY! Wednesday, 11 September 2019 Administrator
34 ERASMUS+ W NASZEJ SZKOLE Sunday, 08 September 2019 Administrator
35 NABÓR W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+ Sunday, 08 September 2019 Administrator
36 UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 Wednesday, 04 September 2019 Administrator
37 PRZEZ NAUKĘ DO SUKCESU II Wednesday, 04 September 2019 Administrator
38 PODRĘCZNIKI ROK SZKOLNY 2019/2020 Thursday, 04 July 2019 Administrator
39 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 Thursday, 04 July 2019 Administrator
40 INFORMACJE I OPŁATY DOTYCZACE EGZAMINU ZAWODOWEGO 2019 Saturday, 15 June 2019 Administrator
41 WYCIECZKA DO IŁAWY Friday, 14 June 2019 Administrator
42 BIWAK W WIERZCHACH Monday, 03 June 2019 Administrator
43 INFORMACJA O BADANIACH LEKARSKICH I REKRUTACJI Tuesday, 28 May 2019 Administrator
44 DRZWI OTWARTE W NASZEJ SZKOLE Sunday, 19 May 2019 Administrator
45 POŻEGNANIE MATURZYSTÓW Friday, 10 May 2019 Administrator
46 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU ZAWODOWEGO MECHNIK - MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ W RAMACH PROJEKTU "DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA II" Wednesday, 08 May 2019 Administrator
47 INFORMACJE BIEŻĄCE NA TEMAT FUNKCJONOWANIA SZKOŁY Saturday, 27 April 2019 Administrator
48 WESOŁEGO ALLELUJA Thursday, 18 April 2019 Administrator
49 TERMINY MATUR I INFORMACJE MATURALNE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 Thursday, 18 April 2019 Administrator
50 KOMUNIKAT DYREKTORA Sunday, 14 April 2019 Administrator
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 1 of 11

GALERIA ZDJĘĆ

Banner

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Banner

PROJEKTY

Banner

Drugie Życie

Banner

MEDIA

Banner

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: 11 guests online
Twoje IP: 18.210.24.208
 , 
Dziś: Jan 22, 2020