Spis artykułów
Title Filter     Display # 
# Article Title Date Author
1 APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI Wednesday, 13 November 2019 Administrator
2 ERASMUS+ SPOTKANIE PARTNERÓW PROJEKTU "COMMUNICATION IS AN ART" Thursday, 07 November 2019 Administrator
3 SZKOLNY KONKURS NA LOGO PROJEKTU Tuesday, 05 November 2019 Administrator
4 OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH Monday, 04 November 2019 Administrator
5 PLAKAT PROMUJĄCY BIBLIOTEKĘ I CZYTELNICTWO Sunday, 03 November 2019 Administrator
6 SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY Sunday, 03 November 2019 Administrator
7 ERASMUS DAY I DZIEŃ JEZYKÓW OBCYCH Tuesday, 22 October 2019 Administrator
8 PISZĄ O NAS Tuesday, 22 October 2019 Administrator
9 OGŁOSZENIE O NABORZE - DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA II Sunday, 20 October 2019 Administrator
10 SPOTKANIE PARTNERÓW PROJEKTU ERASMUS+ 'COLLECTIVE ACTION FOR RESPECT AND EMPATHY' (CARE) Monday, 14 October 2019 Administrator
11 TO JUŻ TRZECI ERASMUS W NASZEJ SZKOLE Monday, 14 October 2019 Administrator
12 WIZYTA W SEJMIE Tuesday, 08 October 2019 Administrator
13 SPOTKANIE Z PISARZEM ROBERTEM MAŁECKIM Tuesday, 01 October 2019 Administrator
14 ERASMUS CLUB W NASZEJ SZKOLE Wednesday, 18 September 2019 Administrator
15 KONKURS CZYTELNICZY Monday, 16 September 2019 Administrator
16 PRZEKAZANO NOWY SPRZĘT DLA SZKOŁY! Wednesday, 11 September 2019 Administrator
17 ERASMUS+ W NASZEJ SZKOLE Sunday, 08 September 2019 Administrator
18 NABÓR W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+ Sunday, 08 September 2019 Administrator
19 UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 Wednesday, 04 September 2019 Administrator
20 PRZEZ NAUKĘ DO SUKCESU II Wednesday, 04 September 2019 Administrator
21 PODRĘCZNIKI ROK SZKOLNY 2019/2020 Thursday, 04 July 2019 Administrator
22 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 Thursday, 04 July 2019 Administrator
23 INFORMACJE I OPŁATY DOTYCZACE EGZAMINU ZAWODOWEGO 2019 Saturday, 15 June 2019 Administrator
24 WYCIECZKA DO IŁAWY Friday, 14 June 2019 Administrator
25 BIWAK W WIERZCHACH Monday, 03 June 2019 Administrator
26 INFORMACJA O BADANIACH LEKARSKICH I REKRUTACJI Tuesday, 28 May 2019 Administrator
27 DRZWI OTWARTE W NASZEJ SZKOLE Sunday, 19 May 2019 Administrator
28 POŻEGNANIE MATURZYSTÓW Friday, 10 May 2019 Administrator
29 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU ZAWODOWEGO MECHNIK - MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ W RAMACH PROJEKTU "DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA II" Wednesday, 08 May 2019 Administrator
30 INFORMACJE BIEŻĄCE NA TEMAT FUNKCJONOWANIA SZKOŁY Saturday, 27 April 2019 Administrator
31 WESOŁEGO ALLELUJA Thursday, 18 April 2019 Administrator
32 TERMINY MATUR I INFORMACJE MATURALNE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 Thursday, 18 April 2019 Administrator
33 KOMUNIKAT DYREKTORA Sunday, 14 April 2019 Administrator
34 WYJAZD KLAS MECHANICZNYCH DO STOCZNI PRODUKCYJNEJ CRIST S.A.. Thursday, 11 April 2019 Administrator
35 NOWE SKRZYDŁO SZKOŁY ROŚNIE W OCZACH Thursday, 11 April 2019 Administrator
36 FUNKCJONOWANIE SZKOŁY Monday, 08 April 2019 Administrator
37 WYJAZD STUDYJNY KLAS MECHANICZNYCH I MECHATRONICZNYCH Saturday, 30 March 2019 Administrator
38 ŚLADAMI LOKALNEJ KULTURY Friday, 29 March 2019 Administrator
39 OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 Friday, 29 March 2019 Administrator
40 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA LIGISTYCZNO - SPEDYCYJNA WE WŁOCŁAWKU Thursday, 21 March 2019 Administrator
41 MIĘDZYNARODOWE TARGI KOOPERACYJNE PRZEMYSŁU NARZĘDZIOWO PRZETWÓRCZEGO "INNOFORM 2019" Wednesday, 20 March 2019 Administrator
42 WYJAZD MATURZYSTÓW NA TARGI EDUKACYJNE W RAMACH PROJEKTU „DZIŚ NAUKA – JUTRO PRACA II” Wednesday, 20 March 2019 Administrator
43 REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE Wednesday, 20 March 2019 Administrator
44 WYNIKI MISTRZOSTW HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH W WĄBRZEŹNIE Wednesday, 20 March 2019 Administrator
45 . Wednesday, 06 March 2019 Administrator
46 REKRUTACJA DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA II - WYJAZDY Wednesday, 06 March 2019 Administrator
47 REKRUTACJA DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA II Monday, 04 March 2019 Administrator
48 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZAWODOWEGO DLA TECHNIKA EKONOMISTY W RAMACH PROJEKTU " DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA II", WSPÓŁFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO Monday, 25 February 2019 Administrator
49 KURS NA PRAWO JAZDY KAT. B W RAMACH PROJEKTU „DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA II” ROZPOCZĘTY. Thursday, 14 February 2019 Administrator
50 STUDNIÓWKA 2019 Monday, 04 February 2019 Administrator
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 1 of 11

GALERIA ZDJĘĆ

Banner

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Banner

PROJEKTY

Banner

Drugie Życie

Banner

MEDIA

Banner

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: 46 guests, 2 bots online
Twoje IP: 34.204.203.142
 , 
Dziś: Nov 18, 2019