UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2012/2013
Wpisany przez Karol Alichnowicz   
piątek, 28 czerwca 2013 12:27

 

 DSCN2874Żegnaj, szkoło!

28 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Uczestniczyli w niej starosta, pan Krzysztof Maćkiewicz, dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie ZSZ. Wszyscy zebrali się na dziedzińcu szkoły. Pan dyrektor, Stanisław Bytnar, podziękował nauczycielom i młodzieży za owocną pracę oraz pogratulował uczniom osiągniętych wyników w nauce. Życzył udanego wakacyjnego wypoczynku, który przyniesie wytchnienie po trudach całorocznej pracy. Do zgromadzonych na szkolnym dziedzińcu zwrócił się też starosta, pan Krzysztof Maćkiewicz. Dołączył się do życzeń dyrektora Stanisława Bytnara i wyraził zadowolenie z osiągniętych przez młodzież wyników w nauce. Nauczycielom zaś podziękował za wytrwałą, sumienną i owocną pracę, dzięki której młodzież wzbogaciła się o nową wiedzę i umiejętności. Wszyscy uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce oraz wyróżnili się w różnych konkursach, otrzymali nagrody rzeczowe i okolicznościowe dyplomy. Udanych wakacji!

Lista nagrodzonych w załączniku >>.


Żegnaj, szkoło!

 

            28 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Uczestniczyli w niej starosta, pan Krzysztof Maćkiewicz, dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie ZSZ. Wszyscy zebrali się na dziedzińcu szkoły. Pan dyrektor, Stanisław Bytnar, podziękował nauczycielom i młodzieży za owocną pracę oraz pogratulował uczniom osiągniętych wyników w nauce. Życzył udanego wakacyjnego wypoczynku, który przyniesie wytchnienie po trudach całorocznej pracy. Do zgromadzonych na szkolnym dziedzińcu zwrócił się też starosta, pan Krzysztof Maćkiewicz. Dołączył się do życzeń dyrektora Stanisława Bytnara i wyraził zadowolenie z osiągniętych przez młodzież wyników w nauce. Nauczycielom zaś podziękował za wytrwałą, sumienną i owocną pracę, dzięki której młodzież wzbogaciła się o nową wiedzę i umiejętności. Wszyscy uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce oraz wyróżnili się w różnych konkursach, otrzymali nagrody rzeczowe i okolicznościowe dyplomy.

Udanych wakacji! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 08 lipca 2013 21:17
 

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Reklama

PROJEKTY

Reklama

Drugie Życie

Reklama

MEDIA

Reklama

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: guests, bots online
Twoje IP: 44.200.140.218
 , 
Dziś: Lip 21, 2024