ERASMUS + W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH WĄBRZEŹNIE

image001

           W dniach 26 września- 1 października 2016 roku w naszej szkole gości 30 osobowa grupa młodzieży wraz ze swoimi nauczycielami ze szkół partnerskich z Grecji, Francji, Rumunii i Włoch. W ramach realizowanego projektu ‘Access to School for Everyone’ realizujemy zadania wynikające z dwuletniego planu pracy. Wczorajszy dzień to oficjalne rozpoczęcie mobilności, prezentacje szkół, spotkanie z dyrekcją szkoły, zwiedzanie budynku szkolnego i spacer po mieście. Dzisiejszy dzień był niezwykle ważny dla uczestników programu Erasmus + Partnerstwa Strategiczne- była to zorganizowana przez nas wystawa wypracowanych przez wszystkich partnerów produktów w ramach projektu. Były to prace plastyczne, nagrania video, prezentacje multimedialne, utwory muzyczne i taneczne na bardzo wysokim poziomie.

            To kolejne osiągnięcie naszej szkoły na poziomie europejskim.

            Spotkaniu towarzyszy niezwykła atmosfera pracy, sympatii i humoru, co sprzyja integracji młodzieży.
 

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Reklama

PROJEKTY

Reklama

Drugie Życie

Reklama

MEDIA

Reklama

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: guests, bots online
Twoje IP: 3.233.217.106
 , 
Dziś: Sie 14, 2022