Uroczystość pożegnania maturzystów
Wpisany przez Karol Alichnowicz   
piątek, 27 kwietnia 2012 19:41

 

  Żegnajcie, maturzyści!

1 Kolejny rocznik maturzystów pożegnał się z ZSZ. Uroczystość odbyła 27 kwietnia w sali gimnastycznej naszej szkoły. Przygotowali ją uczniowie i wychowawcy klas trzecich technikum – TL, THO/TMH i TE. Abiturienci klas czwartych TE/TMH, TL, THO wraz z wychowawczyniami pp. Aleksandrą Goldyszewicz, Aleksandrą Ługiewicz, Stanisławą Kowalską, zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby wziąć udział w tej ważnej uroczystości. Swoją obecnością zaszczycili ją także przedstawiciele władz samorządowych, w tym p. wiceburmistrz Wojciech Bereza, oraz dyrekcja ZSZ, grono pedagogiczne, zaproszeni goście i uczniowie młodszych klas.

           Po powitaniu wszystkich zgromadzonych głos zabrał dyrektor szkoły, p. Stanisław Bytnar, który życzył maturzystom powodzenia na czekającym ich egzaminie. Ciepłe słowa skierowali do absolwentów również p.Wojciech Bereza, a w imieniu rodziców p. Beata Błażejewicz. Wyróżniający się uczniowie otrzymali z rąk dyrektora szkoły p. Stanisława Bytnara świadectwa oraz upominki. W br. najwyższą średnią ocen osiągnęli następujący absolwenci naszej szkoły: Karolina Heberlejn (4,96), Katarzyna Jamroży (4,89), Sandra Nóżka (4,79), Michał Stefański (4,79) i Paulina Strasenburg (4,78). Uczniowie ci otrzymali także nagrody burmistrza, starosty, wójtów powiatu wąbrzeskiego, dyrektora ZSZ oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu.

            Nagrodami dla absolwentów za wysokie wyniki w nauce, wzorowe i bardzo dobre zachowanie i działalność na rzecz szkoły oraz klasy wyróżnieni zostali: Grzegorz Borowiec, Magdalena Szmeichel, Daria Pitan, Mateusz Błażejewicz, Sylwia Rybak, Anna Dąbkowska.

            Dyplomy za pracę społeczną na rzecz szkoły i klasy oraz wzorowe i bardzo dobre zachowanie otrzymali z kolei: Jagoda Czachorowska, Sylwia Sądowska, Marta Tomaszewska, Emilia Urbańska, Paweł Witkiewicz, Monika Tokarska, Dorota Kamulska, Paweł Potorski, Małgorzata Jeziorowska.

Natomiast na ręce rodziców pp. Grażyny i Adama Strasenburg, Doroty Borowiec, Danuty i Bogdana Błażejewiczów, Elżbiety i Jerzego Potorskich zostały złożone podziękowania za działalność na rzecz szkoły.

            Zwieńczeniem uroczystości był program przygotowany przez trzecioklasistów, który składał się z występu zespołu rockowego i dwóch bardzo zabawnych skeczy. Zwłaszcza ostatni, przedstawiający etapy rozwoju w życiu typowego absolwenta szkoły, rozbawił publiczność. A my będziemy trzymać kciuki za maturzystów podczas egzaminacyjnych zmagań!

Nagrody dla absolwentów za osiągnięcie wysokich wyników w nauce, wzorowe lub bardzo dobre zachowanie i działalność na rzecz szkoły i klasy:

1. Karolina Heberlejn - 4,96

2.Katarzyna Jamroży - 4,89

3.Sandra Nóżka - 4,79

4.Michał Stefański - 4,79

5.Paulina Strasenburg - 4,78

6.Grzegorz Borowiec - 4,45

7.Magdalena Szmeichel - 4,37

8.Daria Pitan - 4,30

9.Mateusz Błażejewicz - 4,27

10. Sylwia Rybak - 4,12

11. Anna Dąbkowska - 4,07

 Nagrody za pracę na rzecz szkoły i klasy oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie:

1.Jagoda Czachorowska

2.Sylwia Sądowska

3.Marta Tomaszewska

4.Emilia Urbańska

5.Paweł Witkiewicz

6.Monika Tokarska

7.Dorota Kamulska

8.Paweł Potorski

9.Małgorzata Jeziorowska

 

 

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Reklama

PROJEKTY

Reklama

Drugie Życie

Reklama

MEDIA

Reklama

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: guests online
Twoje IP: 44.200.140.218
 , 
Dziś: Lip 21, 2024