DRZWI OTWARTE W ZSZ
Wpisany przez Karol Alichnowicz   

 

Obraz2

9 maja drzwi naszej szkoły zostały otwarte dla wszystkich gimnazjalistów, którzy chcieli się zapoznać z jej ofertą edukacyjną. Przedsmak atrakcji czekających na młodzież dawał już LipDub – wideoklip w niekonwencjonalny sposób promujący ZSZ w Internecie. Każdy, kto skorzystał z zaproszenia, mógł się przekonać, że jest równie ciekawie i zabawnie jak na filmie. Na gości czekały liczne atrakcje przygotowane przez nauczycieli oraz uczniów szkoły.

Zarówno humaniści, jak i wielbiciele przedmiotów ścisłych mogli znaleźć dla siebie coś interesującego. Okazało się, że nauka języków obcych to doskonała zabawa, mechatronika może być świetną przygodą, matematyka wcale nie musi być nudna, a giełda – nie intryguje wyłącznie ekonomistów. Wielbiciele języka polskiego i historii tym razem spotkali się z postaciami znanymi głównie z książek, w które wcielili się uczniowie szkoły. Nie zapomniano również o sportowcach, bo dla nich odbywał się szkolny turniej w piłkę siatkową zorganizowany w sali gimnastycznej ZSZ. Jak zawsze dużym powodzeniem cieszyły się pytony z kolekcji p. Szymona Krawczyka, które z właściwym sobie spokojem i wyrozumiałością pozowały do licznych zdjęć. Dopełnieniem imprezy były pokazy strzelania z karbidu oraz występ zespołu na szkolnym boisku. Dla gości przygotowany został też poczęstunek. Łasuchy mogły skosztować różnego rodzaju ciasta, natomiast smakosze dań bardziej "konkretnych" mieli okazję spróbowania np. kiełbasek z grilla czy serwowanych przez restaurację "Oaza" – zupy oraz sałatki z kurczakiem. W czasie tegorocznych DRZWI OTWARTYCH naszą szkołę odwiedziło 270 osób z gimnazjów w Wąbrzeźnie, Dębowej Łące, Nowej Wsi Królewskiej, Ryńsku i Zieleniu.

            W przygotowania dorocznej imprezy zaangażowanych było wielu nauczycieli: Karol Alichnowicz, Agnieszka Bochra, Lukrecja Bytnar, Agnieszka Dzielska, Violetta Fijołek-Trzcińska,, Aleksandra Goldyszewicz, Lucyna Jachimowicz, Hanna Kołpacka, Hanna Kowalska, Ryszard Kowalski, Stanisława Kowalska, Szymon Krawczyk, Marcin Lewicki, Aleksandra Ługiewicz, Sabina Mikulska, Łukasz Molczyński, Elżbieta Piątek, Lidia Przybylska, ks. Dariusz Pukalski, Ewelina Robaczewska, Sandra Różyńska, Ewa Rutkowska, Piotr Słupkowski, Edyta Sroka, Joanna Sulikowska, Lucyna Szczygłowska-Rarus, Lucyna Szwulińska, Wojciech Trzciński, Ewa Turek, Zbigniew Wierzbowski, Tomasz Wilamowski, Artur Zubko, Arkadiusz Żabiński oraz p. Józef Kałowski. Głównym koordynatorem odpowiedzialnym za przygotowanie "DRZWI OTWARTYCH" był wicedyrektor Tadeusz Gierszewski, natomiast, p. A. Szelążek, pedagog szkolny, koordynatorem bezpośrednim.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy pomogli nam w zorganizowaniu szkolnej imprezy. Sponsorami byli: ZPHU Profit, ZTWS Kiwała, PHU Domagalscy, Piekarnia Mechaniczna, WKS "ZASKOCZ", agencja reklamowo-artystyczna Underart S. C., FH Hawiko S.C., hotelik i restauracja OAZA BIS p. Biestka.

Zapraszamy do galerii zdjęć wykonanych przez L. Jachimowicz i K. Heberlejn.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych przez P. K. Alichnowicz

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Dni Otwartych w wykonaniu ucznia z klasy II TL/TMH - Michała Kowalskiego (jest to jego debiut)


 

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Reklama

PROJEKTY

Reklama

Drugie Życie

Reklama

MEDIA

Reklama

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: guests online
Twoje IP: 44.200.140.218
 , 
Dziś: Lip 21, 2024