UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2011/2012
piątek, 29 czerwca 2012 20:37

 

koniecroku6

Kolejny rok szkolny dobiegł końca

          Minął kolejny rok szkolny. 29 czerwca z tej okazji w naszej szkole odbyła się uroczystość, w której uczestniczyli uczniowie ZSZ oraz grono pedagogiczne. Dyrektor szkoły, pan Stanisław Bytnar, podziękował wszystkim zebranym za owocną pracę i pogratulował młodzieży osiągniętych wyników w nauce. Życzył też udanego wakacyjnego wypoczynku, który przyniesie wytchnienie po trudach całorocznej pracy.

          Dyrektor Bytnar odczytał również list przesłany przez Wicestarostę, panią Bożenę Szpryniecką, skierowany do całej społeczności szkolnej.

Oprócz podziękowań i słów uznania dla grona pedagogicznego oraz młodzieży znalazły się w nim życzenia niepowtarzalnych wakacji,przynoszących wiele ciekawych i niezapomnianych wrażeń.

          Podczas szkolnej uroczystości nie zabrakło także najbardziej wyczekiwanego przez wyróżniających się uczniów momentu. Wszyscy, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce oraz zdobyli laury w różnych konkursach, otrzymali nagrody rzeczowe i okolicznościowe dyplomy.                           Karol Alichnowicz

Nagrodzeni uczniowie to:

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce -(świadectwa z lampasem) – 6 osób

1.      Marta Grzegorczyk III TE - 5,20 wz

2.      Małgorzata Jankowska III TE – 5,20 wz

3.      Jakub Błażejewicz I TMH - 4,89 wz

4.      Agata Kunicka III TE – 4,87 wz

5.      Sebastian Frącz I TL - 4,82 wz

6.      Anna Górska II TE – 4,77 bdb

 Uczniowie szkoły średniej wyróżniający się w nauce ze średnimi od 4,66 do 4,12

i część uczniów zaangażowana w życie szkoły i klasy (łącznie 18 uczniów)

1.      Mateusz Jamróz III TMH – 4,66 bdb

2.      Zofia Baran III TL – 4,64 bdb

3.      Patrycja Fałkowska III TL – 4,58 bdb

4.      Mateusz Moch II TL – 4,53 wz

5.      Monika Olszewska III TE – 4,50 bdb

6.      Przemysław Kosiński III TL – 4,47 bdb

7.      Natalia Kujawska II TE – 4,41 wz

8.      Monika Janiszewska I TL - 4,41 wz

9.      Marta Kwiatkowska I TL – 4,41 wz

10.   Jan Jeziorowski III TMH – 4,40 wz

11.   Aleksandra Pastuszak III THO – 4,37 wz

12.   Rafał Borowiec III TMH 4,33 wz

13.   Dawid Niczyporuk I TMH – 4,31 wz

14.   Paweł Barański I TL – 4,24 wz

15.   Sylwia Cichocka I TE – 4,19 wz

16.   Joanna Weiher II TE - 4,17 wz

17.   Artur Lewalski II TMH – 4,12 wz

18.   Karol Rygielski II TMH - 4,12 wz

 Uczniowie z najwyższymi średnimi w Zasadniczej Szkole Zawodowej

      Bartosz Pastuszak I b wz – 4,66 wz

Paulina Śmigecka II b wz - 4,36

Jerzy Cieślak II d wz - 4,21 wz

Maja Dębczyńska I a wz – 4,21 bdb

Sylwester Cieśla II c wz m/wz – 4,00 bdb

 Patrycja Radzimińska I b wz - 3,90 db

Karolina Reddmann II d wz – 3,85 wz

 Marek Piotrowski I d wz – 3,78 db

Przemysław Zamorowski - I c mech./oper.

 Dyplomy za naukę (średnia od 4,1 do 3,69)

  1. Mateusz Zając kl. II TL
  2. Adrian Trąba - kl. III TMH
  3. Sylwester Łopatkiewicz - kl. III TMH
  4. Ilona Szwulińska - III THO
  5. Gołębiewska Joanna - kl. I a wz

 Nagrodzeni za zaangażowanie w działalność na rzecz szkoły, klasy i środowiska lokalnego

  1. Marta Cisło (praca w aktywie bibliotecznym, prowadzenie kroniki szkolnej, praca w redakcji gazetki szkolnej oraz w Klubie Turystycznym)
  2. Agnieszka Dzikowska - prace plastyczne oraz udział w konkursach, plakaty
  3. Agata Kirstein (gazetka, klub turystyczny, poczet sztandarowy)
  4. Natalia Kujawska (gazetka + w poczcie sztandarowym)
  5. Marta Balmas (gazetka, reprezentowanie szkoły w powiatowym konkursie fot.-prezent. - II miejsce), plakaty
  6. Dariusz Rogowski - SU + gazetka

Dyplomy za działalność na rzecz szkoły i klasy

  1. Natalia Kozłowska - kl. II THO
  2. Mateusz Pawikowski - kl. II TL
  3. Małgorzata Kwiatkowska - kl. II TE
  4. Bianka Przybylak - kl. II TE
  5. Agata Głodzik - kl. II TE
  6. Monika Afelt - kl. II TE (+sport)
  7. Kamila Witkiewicz - kl. III TE
  8. Monika Łukasik - kl. III TE
  9. Radosław Błażejewicz - kl. I d wz

Dyplomy za osiągnięcia sportowe

  1. Arkadiusz Tuchalski - kl. II TMH
  2. Karol Rygielski - kl. II TMH
  3. Piotr Morawski - kl. II TMH
  4. Aleksandra Kwiatkowska - kl. II THO
  5. Martyna Kwolek - kl. III TE
  6. Gracjan Joppek - kl. III TL
  7. Tomasz Liszaj - kl. III TL
  8. Mateusz Kasprzak - kl. III TL
  9. Janusz Brzeziński - kl. III TL
  10. Jerzy Cieślak - kl. II d
  11. Mateusz Wiśniewski - kl. II d
  12. Piotr Barański - kl. I c
  13. Arkadiusz Borzykowski - kl. I c
  14. Oskar Olszewski - kl. I c
  15. Mateusz Junatowski - kl. I c

Dyplom dla klasy III Technikum Logistycznego za I miejsce w Mistrzostwach Halowej Piłki Nożnej

Dyplom dla klasy I c mechanik/operator za II miejsce w Mistrzostwach Halowej Piłki Nożnej

Dyplom dla klasy I Technikum Mechatronicznego/Mechanicznego za III miejsce w Mistrzostwach Halowej Piłki Nożnej

Nagrody książkowe dla laureatów konkursów ortograficznego i mitologicznego

1.Pastuszak Aleksandra

2.Grzegorczyk Marta

3.Czubek Natalia

4.Efczyński Michał

5.Pacyna Jakub

6.Kamiński Mateusz

7.Ślusarczyk Łukasz

8.Rygielski Karol

9.Dziura Łukasz

10.Kulas Klaudiusz

11.Zubrzycki Krzysztof

 Już 30 czerwca 2012 r. pierwszy dzień wakacji.

 Co planują uczniowie, którzy zakończyli dziś wspólnie z nauczycielami kolejny rok szkolny?

 Mówią, że przede wszystkim chcą odpocząć od zmagań z nauką, kartkówek, testów i sprawdzianów.

 Życzymy więc udanego, zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku.

 

 

 

 

 

 

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Reklama

PROJEKTY

Reklama

Drugie Życie

Reklama

MEDIA

Reklama

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: guests online
Twoje IP: 18.204.2.146
 , 
Dziś: Cze 19, 2021