Spis artykułów
Title Filter     Display # 
# Article Title Date Author
1 Nowa strona Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie Tuesday, 16 March 2021 Administrator
2 KURS SPWANIA MIG/MAG W RAMACH PROJEKTU Thursday, 11 March 2021 Administrator
3 Mobilność wirtualna w ramach projektu ‘ Collective Action for Respect and Empathy’ Monday, 08 March 2021 Administrator
4 OGŁOSZENIE O NABORZE DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA IV Monday, 01 March 2021 Administrator
5 KLUB ERASMUSA I DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU Monday, 01 March 2021 Administrator
6 ZARZĄDZENIE DYREKTORA Thursday, 26 November 2020 Administrator
7 INFORMACJA NA TEMAT ZDALNEGO NAUCZANIA Friday, 06 November 2020 Administrator
8 ARTYKUŁ W LOKALNEJ GAZECIE CWA NA TEMAT ERASMUS DAY W ZS WĄBRZEŹNO Friday, 06 November 2020 Administrator
9 UAKTUALNIONY PLAN PLAN PRAKTYK ZAWODOWYCH Friday, 06 November 2020 Administrator
10 KURS BARMAŃSKI EDYCJA 2020 Tuesday, 27 October 2020 Administrator
11 WAŻNY KOMUNIKAT ODNOŚNIE KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO Friday, 23 October 2020 Administrator
12 KONKURS NA PLAKAT #ERASMUS DAY Friday, 23 October 2020 Administrator
13 COMMUNICATION SONG ZS WĄBRZEŹNO Friday, 23 October 2020 Administrator
14 #ERASMUS DAYS PRESENTATION ZS WĄBRZEŹNO Friday, 23 October 2020 Administrator
15 #ERASMUS DAY 2020 POZDROWIENIA DLA SZKÓŁ PARTNERSKICH Thursday, 22 October 2020 Administrator
16 #ERASMUSDAYS W NASZEJ SZKOLE Thursday, 22 October 2020 Administrator
17 AKCJA PROMOCYJNA CZYTELNICTWA 2020/2021 Wednesday, 14 October 2020 Administrator
18 CLUB ERASMUSA WZNAWIA DZIAŁALNOŚĆ Tuesday, 06 October 2020 Administrator
19 ERASMUS DAY 2020 Friday, 02 October 2020 Administrator
20 KONKURS BIBLIOTECZNY Friday, 02 October 2020 Administrator
21 MIEJSCE PAMIĘCI NARODOWEJ W ŁOPATKACH. Tuesday, 29 September 2020 Administrator
22 ZMIANA PLANU DLA LICEUM ZAOCZNEGO V SEMESTR Friday, 25 September 2020 Administrator
23 PLAN ZAJĘĆ DLA ZAOCZNEGO LO Friday, 25 September 2020 Administrator
24 NOWY ADRES E-MAIL SZKOŁY Tuesday, 22 September 2020 Administrator
25 TERMINY ZAJĘĆ DLA V PIĄTEGO SEMESTRU Tuesday, 22 September 2020 Administrator
26 ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO DLA SEMESTRU I LO Tuesday, 22 September 2020 Administrator
27 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DLA TECHNIKA ORGANIZACJI TURYSTYKI - " DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA II „ Sunday, 20 September 2020 Administrator
28 ZARZĄDZENIE NR 1/2020/21 W ZWIĄSKU Z SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ Monday, 31 August 2020 Administrator
29 ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 Thursday, 27 August 2020 Administrator
30 REKRUTACJA 2020/2021 Thursday, 30 July 2020 Administrator
31 STAŻE ZAWODOWE Tuesday, 21 July 2020 Administrator
32 ŻYCZENIA NA OKRES WAKACJI Monday, 29 June 2020 Administrator
33 NASZ FOLDER - KLIKNIK NA ZDJĘCIE Monday, 29 June 2020 Administrator
34 REKRUTACJA 2020/2021 DLA DOROSŁYCH Monday, 29 June 2020 Administrator
35 PODRĘCZNIKI ROK SZKOLNY 2020/2021 Sunday, 28 June 2020 Administrator
36 PILNY KOMUNIKAT MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ Thursday, 25 June 2020 Administrator
37 MATURA 2020 ZAINAUGUROWANA ! Monday, 08 June 2020 Administrator
38 OGŁOSZENIE O NABORZE - DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA II Sunday, 07 June 2020 Administrator
39 HARMONOGRAM EGZAMINÓW ZAWODOWYCH PZEPROWADZANYCH W ZSZ Friday, 05 June 2020 Administrator
40 REKRUTACJA 2020/2021 Wednesday, 03 June 2020 Administrator
41 TAK DLA PRZYPOMNIENIA :) HARMONOGRAM MATUR Wednesday, 03 June 2020 Administrator
42 POŻEGNANIE PANI ELŻBIETY Thursday, 28 May 2020 Administrator
43 OFERTA SZKÓŁ POWIATU NA REKRUTACJĘ 2020/2021 Tuesday, 26 May 2020 Administrator
44 REKRUTACJA NA STAŻE Sunday, 24 May 2020 Administrator
45 KONSULTACJE Monday, 18 May 2020 Administrator
46 KOMUNIKAT W SPRAWIE ZWOLNIENIA MŁODOCIANYCH PRACOWNIKÓW Z OBOWIĄZKU ŚWIADCZENIA PRACY Monday, 11 May 2020 Administrator
47 MŁODZIEŻ NIE ZAPOMNIAŁA O ZIEMI…… Sunday, 03 May 2020 Administrator
48 POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW Tuesday, 28 April 2020 Administrator
49 SZKOŁA Z TVP - PROPOZYCJA DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH Tuesday, 07 April 2020 Administrator
50 DEKLARACJA NA EGZAMIN ZAWODOWY – WAŻNE !!! Friday, 20 March 2020 Administrator
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 1 of 12

GALERIA ZDJĘĆ

Banner

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Banner

PROJEKTY

Banner

Drugie Życie

Banner

MEDIA

Banner

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: 32 guests online
Twoje IP: 3.231.230.177
 , 
Dziś: Aug 05, 2021